خبر تبریز : تراکتور و سایپا تاکنون 22 بار در لیگ برتر به مصاف هم رفتند که از نظر آمار و ارقام کفه‌ی ترازو به نفع تراکتور سنگینی می‌کند.

آمار تقابل تراکتور و سایپا

 

خبر تبریز : تراکتور و سایپا تاکنون ۲۲ بار در لیگ برتر به مصاف هم رفتند که از نظر آمار و ارقام کفه‌ی ترازو به نفع تراکتور سنگینی می‌کند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش خبر تبریز به نقل ازنصر، بر اساس آمار و ارقام ثبت شده از ۲۲ نبرد این دو تیم، تراکتور موفق شده هشت بار سایپا را شکست دهد و نارنجی‌ پوشان سایپا نیز چهار مرتبه تراکتور را مغلوب کردند؛ همچنین ۱۰ بازی این دو تیم نیز به تساوی رسیده است.

تراکتور در تقابل‌های رو در رو با سایپا از نظر آمار گلزنی نیز عملکرد بسیار خوبی دارد؛ به طوری که تراکتور توانسته ۲۳ بار دروازه نارنجی پوشان را باز کند و آن‌ها نیز ۱۷ گل به تراکتور زده‌اند.

پر گل‌ترین نبرد این دو تیم به دیدار برگشت در روز ۲۱ دی ماه ۱۳۹۲ که در کرج برگزار شد، بر می‌گردد و این دیدار با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

در این دیدار جذاب و دیدنی سجاد شهباززاده در دقیقه ۳۴ از روی نقطه پنالتی و ابراهیم صادقی در دقایق ۵۴ و ۷۲ برای تیم سایپا و مهدی کریمیان در دقیقه ۵۰، علی کریمی در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالتی و کریم انصاری فرد در دقیقه ۹۰+۲ برای تیم تراکتور گلزنی کردن