خبر تبریز : انجمن صنفی مدیران مسئول مطبوعات استان در نامه ای به دادستان آذربایجان شرقی نسبت به مسائل پیرامون  «روزنامه ساقی آذربایجان» واکنش نشان داد.

اجازه ندهید هوچی‌گری، بدعت شود
اجازه ندهید هوچی‌گری، بدعت شود

 انجمن صنفی مدیران مسئول مطبوعات استان در نامه ای به دادستان آذربایجان شرقی نسبت به مسائل پیرامون  «روزنامه ساقی آذربایجان» واکنش نشان داد.

به گزارش خبر تبریز : انجمن صنفی مدیران مسئول مطبوعات استان در نامه ای به دادستان آذربایجان شرقی نسبت به مسائل پیرامون  «روزنامه ساقی آذربایجان» واکنش نشان داد.

ریاست محترم دادگستری استان آذربایجان شرقی

سلام‌علیکم؛
احتراماً ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های آن مقام محترم از رسانه‌ها و مطبوعات استانی، معروض می‌دارد که در هفته گذشته تیتر اول «روزنامه ساقی آذربایجان» در خصوص نحوه ترور شهید والامقام دکتر فخری‌زاد، باعث برخی اظهارنظرها و انتقادات شده است.
بدیهی است هر شهروندی می‌تواند نسبت به مطالب منتشره در مطبوعات و رسانه‌ها  نظر مثبت و منفی داشته باشد، یا جوابیه ارسال کند و حتی به مراجع قضایی شکایت بَرَد، ولی متاسفانه برخی افراد به بهانه انتقاد، علاوه بر هتک حرمت به نشریه مذکور در فضای مجازی، در جلوی دفتر کار آقای مسعود برزگر جلالی مدیر مسئول آن روزنامه نیز اقدام به هوچی‌گری، آبروریزی، تهدید و فحاشی نموده‌اند.
بی‌شک این بدعت ناپسند، نه‌تنها حرمت دستگاه قضا را خدشه‌دار می‌کند، بلکه به هرج‌ و مرج عمومی نیز دامن زده و عملاً استقلال نشریات را در بازگویی مطالب  زیر سوال می‌برد.
لذا خواهشمنديم در صورت صلاح‌دید، ضمن برخورد با متخلفین امر، زمینه شفاف‌سازی بیش از پیش استقلال رسانه‌ای و برخورد با متخلفین را مبذول فرمایید.

انجمن صنفی مدیران مسئول مطبوعات استان