خبرتبریز: تیم تراکتور بالاخره موفق شد نوار شکست های پی در پی اش در آبادان را پاره کند و بدین ترتیب بعد از 5 ناکامی در آبادان به برتری پرگل دست یافت. در هفته بیست و یکم لیگ برتر، تراکتور تبریز موفق شد میزبان خود صنعت نفت آبادان را سه بر یک شکست دهد.

صنعت نفت آبادان: ۱ – تراکتور: ۳
تراکتور، نوار ناکامی ها را در آبادان پاره کرد

خبرتبریز: تیم تراکتور بالاخره موفق شد نوار شکست های پی در پی اش در آبادان را پاره کند و بدین ترتیب بعد از ۵ ناکامی در آبادان به برتری پرگل دست یافت. در هفته بیست و یکم لیگ برتر، تراکتور تبریز موفق شد میزبان خود صنعت نفت آبادان را سه بر یک شکست دهد.
خبرتبریز: تیم تراکتور بالاخره موفق شد نوار شکست های پی در پی اش در آبادان را پاره کند و بدین ترتیب بعد از ۵ ناکامی در آبادان به برتری پرگل دست یافت. در هفته بیست و یکم لیگ برتر، تراکتور تبریز موفق شد میزبان خود صنعت نفت آبادان را سه بر یک شکست دهد.

به گزارش خبرتبریز، این دیدار عصر دوشنبه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار و در پایان تیم تراکتورسازی با نتیجه سه بر یک پیروز شد تا همچنان جز کاندیدهای سقوط به لیگ دسته یک باشد.
بازی در نیمه اول با بازی هجومی تیم صنعت‌نفت آغاز شد اما مدافعان تراکتورسازی اجازه خودنمایی به بازیکنان میزبان ندادند و هر چقدر از زمان بازی گذشت فشار تیم آبادانی کمتر شد و تراکتورسازی نبض میدان را در اختیار گرفت و بازی روان خود را به حریف خود دیکته کرد.
در دقیقه ۱۴ پاس گوستاوو به رضا اسدی رسید و او با یک شوت سهمگین با پای راست از پشت محوطه جریمه یک گل زیبا را برای تیم تراکتورسازی تبریز به ثمر رساند.
در دقیقه ۱۹ پاس گوستاوو را حسین ساکی از روی خط دروازه تیم صنعت‌نفت برگرداند ولی توپ برگشتی به سر رضا اسدی برخورد کرد تا گل دوم تراکتور به ثمر برسد.
در ادامه نیمه اول تیم صنعت‌نفت برای جبران گل خورده نتوانست کاری پیش ببرد تا بازی در این نیمه با دو گل به سود میهمان به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم تیم صنعت‌نفت با تعویض‌های خود بازی را هجومی آغاز کرد ولی حملات کورکورانه این تیم نتوانست فشاری بر دروازه تیم تراکتورسازی تبریز وارد کند.

تاوارس سرمربی تیم صنعت‌نفت در ادامه با تغییر روش بازی و تعویض‌های خود تیمش را هجومی‌تر کرد اما مدافعان تیم تراکتورسازی سد محکمی برابر حملات تیم میهمان بودند.
مهدی هاشمی‌نژاد بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز در دقیقه ۷۵ با شوتی دیدنی از پشت دروازه تیم صنعت‌نفت آبادان را باز کرد و مهدی ممی‌زاده در قیقه ۸۷ پس از جا گذاشتن چند بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز یکی از گل‌های خورده نفت را جبران کرد.
محمدحسین زاهدی‌فر به کمک های حسین مرادی و علی احمدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.
مهدی هاشمی‌نژاد از تیم تراکتورسازی تبریز در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شد.
صنعت‌نفت آبادان در این دیدار با ترکیب فرزین گروسیان، سباستین پیریز(۵۴- رضا امانی نژاد)، محمد طیبی، حسین ساکی، طالب ریکانی(۵۴- حکیم نصاری)، علی فریدون شاه حسینی (۳۹- احمد شریعت‌زاده)، رحیم آلبوغبیش(۷۱- امیرحسین فرهادی)، امید خالدی، مهدی ممی زاده، میثم تهیدست، عباس بوعذار (۳۹-شاروف موخیدینوف) به میدان رفت.
تیم تراکتورسازی تبریز در این بازی با ترکیب محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، پوریا آریاکیا(۶۰- ابوالفضل رزاق پور)، مهدی کیانی(۶۷- بهزاد اسلامی)، ریکاردو آلوز، گوستاوو(۶۷- حامد پاکدل)، محمد قنبری، محمدرضا عباسی(۶۰- مهدی هاشم نژاد)، رضا اسدی(۸۱- وحیدثاقبی) به میدان رفت.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با این شکست ۱۲ امتیازی و در رده پانزدهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر باقی ماند.

فقط یک نیمه خوب بازی کردیم / بردن این‌چنینی خوشحالی ندارد
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز:
فقط یک نیمه خوب بازی کردیم / بردن این‌چنینی خوشحالی ندارد
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از برتری نیمه اول که داشتیم دیگر نتوانستیم در نیمه دوم بازی کنیم؛ بنابراین بردهای به این شکل که به دست می‌آید نباید از آن خوشحال شد.
پاکو خمز شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری پس از پیروزی خارج از خانه تیمش در برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: دوست دارم که این برد را تقدیم کنم به یکی دوستان خودم که مدیر برنامه تیم تراکتور بود.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز افزود: فکر می‌کنم که نیمه اول خوب و نیمه دوم افتضاح بازی کردیم به خاطر همین از بازی خوشحال نیستم.
وی گفت: از برتری نیمه اول که داشتیم دیگر نتوانستیم در نیمه دوم بازی کنیم؛ بنابراین بردهای به این شکل که به دست می‌آید نباید از آن خوشحال شد.
منبع: ایرنا، مهر