خبر تبریز :نماینده ولی فقیه در استان با حضور در مجموعه‌ی فرهنگی هنر تربیت (تئاتر شهر تبریز)، از نمایش تکه‌های سنگین سرب دیدن کرد.

حضور آل هاشم در نمایش «تکه‌های سنگین سرب»
نماینده ولی فقیه در استان با حضور در مجموعه‌ی فرهنگی هنر تربیت (تئاتر شهر تبریز)، از نمایش تکه‌های سنگین سرب دیدن کرد.
به گزارش خبر تبریز،حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم نماینده ولی فقیه در استان با حضور در مجموعه فرهنگی هنر تربیت (تئاتر شهر تبریز)، از نمایش تکه‌های سنگین سرب دیدن کرد.

اودر این حضور که سیدقاسم ناظمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز امام جمعه تبریز را همراهی می‌کرد امام جمعه تبریز با عوامل نمایش دیدار و هدایایی به رسم یادبود به نویسنده، کارگردان و بازیگران این نمایش اهدا کرد.

نمایش “تکه‌های سنگین سرب”، با مضمون بخشی از زندگی‌نامه شهید مصطفی چمران در تئاتر شهر تبریز در حال اجراست.

این نمایش به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی سعید رضانژاد تا ششم مردادماه در سالن استاد صادقی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز) به اجرا در می‌آید. حامد منافی و نیلوفر علیپور کامران هم بازیگران این نمایش هستند.

لازم به ذکر است، پوستر نمایش “تکه‌های سنگین سرب” طی روز‌های گذشته با حضور حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام‌جمعه تبریز، سید قاسم ناظمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، بابک دانش پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و تعدادی از هنرمندان و مدیران شهری تبریز در بیت امام‌جمعه این شهر رونمایی شده بود.

اجرای این نمایش با همراهی و استقبال اهالی فرهنگ و هنر استان مواجه شده است.