خبرتبریز:سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: دیدار سختی در پیش داریم و باید با ذهنیت برنده وارد زمین شویم

خمز: لیگ ایران ثبات ندارد/ ۳ بازی حساس و جایگاه تراکتور
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: دیدار سختی در پیش داریم و باید با ذهنیت برنده وارد زمین شویم.

خمز: لیگ ایران ثبات ندارد/ ۳ بازی حساس و جایگاه تراکتور
به گزارش خبرتبریز، «پاکو خمز» در نشست خبری قبل بازی مقابل مس کرمان، اظهار داشت: بارها گفته‌ام که تعطیلی‌ متعدد به لیگ ایران ضربه می‌زند. وقفه‌های ایجاد شده در لیگ به نفع تیم‌ها به ویژه تیم‌هایی که از جام حذفی کنار رفته‌اند، نیست.

وی ادامه داد: ما پس از چند روز استراحت، تمرینات‌مان را انجام داده‌ایم و می‌دانیم سه بازی خیلی مهم و تأثیرگذار در پیش داریم که باید آماده باشیم. سه بازی پایانی جایگاه‌مان در لیگ را مشخص می‌کند و آماده کسب سه امتیاز بازی با مس هستیم.

سرمربی تراکتور در رابطه با ضرورت برگزاری همزمان بازی‌های پایانی لیگ، بیان کرد: فکر می‌کنم از همان ابتدا باید سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار می‌شد. اینکه یک سری تیم‌ها دیرتر بازی می‌کنند، به نفع‌شان است.

خمز با بیان اینکه روح رقابت باید سالم باشد، تاکید کرد: برخی تیم‌ها از برنامه بازی‌ها متضرر شده‌اند. ابتدا اعلام کرده بودند تمام بازی‌ها در یک روز و به صورت همزمان برگزار می‌شود؛ سپس تاریخ برگزاری را عوض کردند. چنین تصمیمات به نفع لیگ نبوده و لیگ ایران باید ثبات داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه مس برای بقا و ما برای کسب رتبه چهارم جدول می‌جنگیم، توضیح داد: بازی سختی پیش‌رو داریم و باید با ذهنیت برنده وارد زمین مسابقه شویم. تمرکز تیمی در این دیدار بسیار حائز اهمیت است همچنین تلاش و میزان دوندگی دو تیم تعیین‌کننده بوده و می‌خواهیم به هدفمان که کسب سه امتیاز بازی است، دست یابیم.

خمز در رابطه با محرومان و مصدومان تیمش برای بازی مقابل مس، توضیح داد: پوریا آریاکیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.فارس