خبر تبریز :زنوزی بعد از بازگشت به تبریز به دیدار خانواده شهید محمد خلیل‌پورنهر رفت.

درخواست مادر شهید از مالک باشگاه تراکتور

خبر تبریز :زنوزی بعد از بازگشت به تبریز به دیدار خانواده شهید محمد خلیل‌پورنهر رفت.

درخواست مادر شهید از مالک باشگاه تراکتور

به گزارش خبرتبریز و به نقل از روابط عمومی هلدینگ سرمایه‌گذاری گسترش فولاد تبریز، مالک باشگاه تراکتور  دیروز بعد از بازگشت به تبریز در اولین برنامه خود به دیدار خانواده شهید خلیل‌پورنهر رفت و مورد استقبال مادر این شهید بزرگوار قرار گرفت.

زنوزی را در این دیدار محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتور و عبدالرزاق میراب از همرزمان شهید آقا مهدی باکری همراهی می‌کردند.

زنوزی در ابتدای این دیدار با اشاره به مقام والای شهدا اظهار داشت: شهدا گنجینه‌های این نظام و کشور هستند و ما هر چه اکنون داریم مدیون و مرهون شهداست و امید داریم، بتوانیم ادامه‌دهنده راه شهدای گرانقدرمان باشیم.

 آرامش و امنیت  امروز جامعه نشأت گرفته از رشادت  این دلاوران جان بر کف است .

در ادامه این دیدار مادر شهید خلیل‌پورنهر از بازدید سرزده مالک باشگاه تراکتور از آنها ابراز خرسندی کرد و شعر زیبایی را در بدو دیدار به مالک باشگاه تراکتور هدیه کرد. متن این شعر به این‌ شرح بود.

قاپی دوگن کیم اولا
کیمیم وار کیم اولا
آش قاپینی  قوی گلسین
بلکه محمدیم اولا

 در ادامه مادر شهید از ایشان  درخواست کرد همانطور که همواره زنوزی در راه پایبندی به نظام و انقلاب زبانزد عام و خاص بوده است و در این برهه که دشمنان انقلاب با تحریم قصد تحت فشار قراردادن جامعه و مردم انقلابی ایران اسلامی را دارند،
به مانند رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس ایشان هم در  ادامه راه خود استوار و ثابت قدم باشند.

مادر شهید در ادامه در مورد حواشی تراکتور و صحبت‌های مالک باشگاه تراکتور در مورد تحویل دادن این تیم و کنار کشیدن از مالکیت باشگاه از ایشان خواستند که بدون توجه به حاشیه‌سازانی که می‌خواهند هم به تراکتور و هواداران فهیم و هم به صنعت آذربایجان لطمه بزنند در راه مدیریت این تیم استوار و پرقدرت به  خاطر شادی مردم به راه خود ادامه بدهند.

مادر شهید خلیل‌پو نهر در ادامه دیدار با هدیه کردن شال باشگاه تراکتور به زنوزی از ایشان درخواست کرد به مانند یک قهرمان قدمی عقب نگذارد و برای اعتلای نام تراکتور از هیچ کوششی فروگذار نباشد.

مادر این شهید بزرگوار گفت: من یک محمد در راه انقلاب و نظام داده‌ام و خداوند متعال یک محمد (محمدرضا زنوزی) دیگر را به من هدیه نموده است.

زنوزی هم در پاسخ به مادر شهید خلیل‌ پورنهر متذکر شد: شما و تمام پدر و مادران شهدا، مادر تمام جوان‌های این مرز و بوم و بنده حقیر هستید.

از این رو، بنده حقیر که افتخار نوکری مردم ایران و آذربایجان عزیز  را دارم در  مورد واگذاری  باشگاه بیشتر بررسی و فکر خواهم کرد،  ولی شاید ماندنم ناممکن باشد.

حتما به خاطر شما دوباره این وضعیت را بررسی خواهم کرد ولی به نظر می‌رسد شاید رفتن من به نفع تراکتور باشد و کسانی که قصد به حاشیه کشیدن این تیم را دارند، دست از این کار خود بکشند.

زنوزی در ادامه این دیدار یادآور شد: چون عده‌ای دوست ندارند تراکتور نتیجه بگیرد و در آرامش باشد و با ایجاد حاشیه‌های مختلف سعی می‌کنند این تیم را همیشه در حاشیه نگه دارند تا به اهداف خود برسند.

این عده حتی پای را فراتر گذاشته به غیر از اینکه سعی می‌کنند خون شهدا را که در راه کشور و اعتلای نام عزیز ایران و انقلاب به شهادت رسیده‌اند و نگذاشتد پای بیگانه به یک وجب خاک ما برسد خون آنها را نادیده گرفته و به بنده نیز تهمت‌های بی‌شرمانه زدند.

مادر شهید خلیل‌پورنهر با گفتن این جمله که منتظر بودم تا محمدم از در خانه وارد شود و شما امروز آمدید، زنوزی را فرزند خود نامید و از اینکه با همت ایشان بسیاری از جوانان این مرز و بوم مشغول کار و فعالیت هستند از ایشان درخواست کردند این خانه را خانه خود بداند و زنوزی هم در تائید صحبت‌های ایشان ،گفت الان که افتخار فرزندی شما مادر عزیز شهید نصیب بنده شد اجازه می‌خواهم دست مادر خود را ببوسم.

همچنین در این دیدار عبدالرزاق  میراب از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به حضور چندین ساله حاج محمدرضا زنوزی مطلق  در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل اشاره نموده و در پایان به پاس بزرگداشت مقام شامخ شهدا به ویژه شهید محمد خلیل‌پورنهر فاتحه‌ای از سوی حاضرین نثار شهدا گردید.