تیم‌های فوتسال مس سونگون ورزقان و فرش آراء مشهد از ساعت 16 امروز (جمعه) در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با شکست پنج– یک تیم میزبان به پایان رسید.

به گزارش خبر تبریز :   تیم‌های فوتسال مس سونگون ورزقان و فرش آراء مشهد از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در چارچوب دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با شکست پنج– یک تیم میزبان به پایان رسید.

در حالی که حضور مس سونگون در رده دوم جدول و مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ برتر فوتسال در هفته‌های گذشته قطعی شده است، شاگردان اسماعیل تقی پور برای کاهش اختلاف امتیازی با گیتی پسند، از دقایق ابتدایی بازی حملاتی را روی دروازه تیم مهمان طرح‌ریزی کردند اما موقعیت‌های مس با بی‌دقتی بازیکنان این تیم بی‌ثمر ماند.

در سوی مقابل فرش آرا برای حفظ رده سوم جدول و کاهش اختلاف خود با مس، به دنبال باز کردن دروازه علیرضا صمیمی بود اما موقعیت‌های این تیم نیز راهی به دروازه حریف نداشت تا بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود. در حالی که ۱۵ دقیقه از دیدار دو تیم بدون عبور توپ از خط دروازه‌ها پیگیری شده بود، محمدرضا پیکان دوز در دقیقه ۱۶ برای فرش آرا گلزنی کرد تا این تیم از میزبان خود پیش بیافتد.

پس از گل فرش آرا، مس سونگون نیز فرصت‌های خطرناکی روی دروازه این تیم خلق کرد اما نتوانست از این موقعیت‌ها استفاده کند تا نیمه نخست دیدار دو تیم با برتری یک-صفر تیم مهمان به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم مس سونگون حملات بیشتری انجام داد تا بازی را به تساوی بکشاند اما تیرک دروازه و بازیکنان فرش آرا مانع به ثمر رسیدن گل نخست تیم میزبان شدند. با توجه به بالا رفتن سرعت بازی، بازیکنان فرش آرا نیز ۲ بار تیرک دروازه مس را به لرزه درآوردند تا نشان دهند در ضد حملات خطرساز هستند.