خبرتبریز: چهار روز از زلزله قوی در خوی گذشته و هوای سرد و پیشگام شدن فوتبالی‌ها برای کمک به زلزله‌زده‌ها از مهم‌ترین اتفاقات در خصوص این زمین‌لرزه بوده است.

چهارمین روز بعد زلزله خوی:
فوتبالی‌ها پیشگام در کمک به زلزله‌زدگان خوی / از سپاهان و ملوان تا علی دایی!

خبرتبریز: چهار روز از زلزله قوی در خوی گذشته و هوای سرد و پیشگام شدن فوتبالی‌ها برای کمک به زلزله‌زده‌ها از مهم‌ترین اتفاقات در خصوص این زمین‌لرزه بوده است.


سپاهان، عواید بلیت فروشی‌اش را به زلزله‌زده‌ها داد
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرد: در راستای عمل به وظیفه انسان دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی خود و حمایت از زلزله‌زدگان خوی عواید حاصل از بلیت فروشی دیدار با گل‌گهر سیرجان را صرف کمک به آسیب دیدگان زلزله خوی خواهد کرد.

ابراز همدردی بازیکنان و هواداران باشگاه شهرداری آستارا با زلزله زدگان خوی
در بازی روز گذشته هفته بیستم لیگ دسته یک شهرداری آستارا با چادرملو اردکان، بازیکنان و هواداران نماینده آستارا در اقدامی انسان دوستانه با زلزله‌زدگان شهرستان خوی ابراز همدردی کردند.
همچنین روابط عمومی باشگاه شهرداری آستارا و کانون هواداران این باشگاه پیامی نیز برای هموطنان زلزله زده شهرستان خوی منتشر و به نمایش گذاشتند.

چهارمین روز بعد زلزله خوی: فوتبالی‌ها پیشگام در کمک به زلزله‌زدگان / علی دایی هم پیام داد

باشگاه ملوان، با لباس #خوی بازی خواهدکرد
باشگاه قدیمی ملوان بندر انزلی از لباس ویژه خود در دیدار برابر نساجی مازندران در بازی امروز لیگ برتر رونمایی کرد .
در خبر صفحه رسمی باشگاه ملوان در تلگرام آمده است: کیت تیم ملوان در دیدار برابر نساجی به یاد مردم زلزله‌زده خوی به نام این شهر مزین شده و قرار است لباس‌های ملوان پس از این دیدار برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی به مزایده گذاشته شود . در کنار این مزایده باشگاه ملوان قصد دارد بخشی از اقلام مورد نیاز اهالی این‌ منطقه را پس از دیدار به مقصد استان آذربایجان‌غربی ایران عزیز ارسال نماید .

واکنش علی دایی به زلزله خوی
علی دایی با انتشار پستی اینستاگرامی با تسلیت به زلزله‌زدگان خوی نوشت: غم شما غم تمام مردم ایران است؛