خبر تبریز :نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

تبریز – ایرنا – چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی با شناخت نفرات برتر در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، در مراسم اختتامیه این جشنواره که عصر چهارشنبه برگزار شد،  بر اساس رای هیات داوران جشنواره، سعید قاسمی از شهرستان اهر و خبرگزاری صدا و سیما در بخش عکس، برتر شناخته شد وی مقام دوم جشنواره ملی ابوذر را نیز کسب کرده و عکس مریم یوسفی از خبرگزاری جمهوری اسلامی «ایرنا» و مینا نوعی اقدم از خبرگزاری مهر منتخب معرفی شد.

عکس علی بابایی از شهریار نیوز نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش گفت و گو، رتبه برتر به کتایون حمیدی از خبرگزاری فارس رسید، وی رتبه سوم جشنواره ملی ابوذر را نیز در این بخش کسب کرد و گفت و گوی معصومه درخشان از خبرگزاری فارس نیز شایسته تقدیر شد.

در بخش گزارش جشنواره، مهین انتظار از خبرگزاری صدا و سیما عنوان برتر را کسب کرد و در بخش تیتر نیز سعید عبدی از سایت ورزش سه عنوان برتر را بدست آورد و تیتر بهنام عبداللهی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر شناخته شد.

بر اساس رای هیات داوران جشنواره، جایزه بخش یادداشت برتر نیز به صورت مشترک به حمید قدسی آذر از پایگاه خبری آناج و محمدامین خوش نیت از پایگاه خبری آذرقلم رسید، یادداشت فرزاد ملازاده از روزنامه ایران نیز عنوان شایسته را کسب کرد.

در بخش اثر چند رسانه ای نیز اثر رضا سرباز برتر شناخته شد و در بخش چند رسانه ای فضای مجازی اثر محسن نمازی شایسته تقدیر معرفی شد.

آثار منتخب جشنواره نیز به قرار زیر است:

خبر منتخب مهدی کاظم زاده از خبرگزاری تسنیم، تیتر لیلا جلیلی از خبرگزاری ایسنا، گزارش منتخب مشترک فرناز پورعباس از آناج و فائضه قره پور از خبرگزاری ایسنا، یادداشت منتخب سیده فاطمه مرتضوی از پایگاه خبری نوبر، در بخش گفت و گو به صورت مشترک محمد سهرابی از پایگاه خبری نصر و خبرنگاری از تبریز بیدار انتخاب شد.

صفحه آرایی منتخب به پری خیرخواه از نشریه تدبیر فردا رسید و در بخش چند رسانه ای عنوان منتخب را گروه جهادی و رسانه ای افق مهربانی کسب کرد، صفحه آرا نشریه صدای زنان شادی وثوقی نیز شایسته تقدیر شد.

در بخش کاریکاتور نیز عاطفه یاریان از نشریه عصر آدینه شایسته تقدیر شد.

در این جشنواره همچنین اعظم قربانی از خبرگزاری صدا و سیما تجلیل ویژه شد.