به گزارش خبر  تبریز ، محسن ارشدزاده در تشریح این مساله ابراز داشت: بعد از ظهر دیروز یکی از شهروندان یک نوزاد رها شده در شهرستان اسکو را یافته و بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی و اورژانس اجتماعی شهرستان ،پس از معاینات در بیمارستان کودک تحویل بهزیستی استان داده شد.

مدیر کل بهزیستی استان؛

نوزاد رها شده تحویل شیر خوار گاه احسان بهزیستی شد

نصر: مدیر کل بهزیستی استان ابراز داشت نوزاد رها شده در شهرستان اسکو شب گذشته تحویل بهزیستی شد.

به گزارش خبر تبریز ، محسن ارشدزاده در تشریح این مساله ابراز داشت: بعد از ظهر دیروز یکی از شهروندان یک نوزاد رها شده در شهرستان اسکو را یافته و بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی و اورژانس اجتماعی شهرستان ،پس از معاینات در بیمارستان کودک تحویل بهزیستی استان داده شد.

 

وی ضمن تقدیر از این شهروند بزرگور ابراز داشت: وضعیت جسمانی کودک اکنون مطلوب به نظر می رسد و منتظر اعلام نتایج آزمایشات پزشکی نوزاد می باشیم.

ارشد زاده در خصوص وضعیت سرپرستی کودک نیز افزود: به دلیل ارجاع نوزاد به بهزیستی از طریق دادگاه ،والدین کودک در صورت درخواست بازگشت کودک به خانواده باید از طریق دادگاه اقدام نمایند و در صورت تایید صلاحیت از طریق دادگاه  نوزاد به خانواده تحویل داده خواهد شد. در غیر این صورت سرپرستی کودک با بهزیستی بوده و برنامه ریزیهای لازم برای آینده کودک توسط بهزیستی انجام خواهد یافت.نصر