به گزارش خبر تبریز ،طبق مشاهدات خبر نگار ما در برخی از مدارس منطقه خواجه اقلام تبلیغی بعضی از کاندیداهای به صورت انبوه توزیع می شود . که طبق قانون ممنوع بوده است 

مدارس خواجه کانون تبلیغات انتخاباتی تبدیل شده است

به گزارش خبر تبریز ،طبق مشاهدات خبر نگار ما در برخی از مدارس منطقه خواجه اقلام تبلیغی بعضی از کاندیداهای به صورت انبوه توزیع می شود . که طبق قانون ممنوع بوده است

خاکپور فرماندار هریس قبلا هر گونه تبلیغ در ادارات و مراکز فرهنگی و مدارس را ممنوع اعلام کرده بود.

زاهد محمودی در جلسه شورای آموزش و پرورش اهر با بیان اینکه ثبت‌ نام کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از آذرماه شروع می‌ شود ولی بعضاً در مدارس برخی از شهرستان‌ ها مشاهده شده  موضع‌ گیری‌ های سیاسی علیه کاندیداهای احتمالی صورت می گیرد که به همین منظور تاکید داریم مدیران اجازه ندهند فضای آموزشی مدارس یا دانشگاه‌ ها به کانون تبلیغاتی افراد خاص یا کاندیداهای احتمالی تبدیل شود.

وی در ادامه بابیان اینکه مدیران مدارس، معلمان و مدیران آموزش و پرورش اهر فعالیت‌ های احتمالی انتخاباتی را در مدارس به دقت رصد کنند، گفت: به مراکز علمی، دانشگاهی و آموزش و پرورش اهر اعلام کرده‌ ایم که نباید امکانات دولتی در اختیار فعالیت‌ های انتخاباتی قرار گیرد و از هرگونه اقداماتی که شائبه استفاده از امکانات دولتی برای کاندیداهای انتخابات مجلس به وجود می‌ آورد، پرهیز شود.

فرماندار اهر در ادامه بر لزوم حفظ اتحاد و انسجام در برابر توطئه‌ های دشمنان تاکید کرد و گفت: تحریم‌ ها و تهدیدهای استکبار جهانی نشان دهنده خصومت آنها با ملت ایران است لذا انتظار می‌رود معلمان در کنار تدریس، ضرورت حفظ وحدت و انسجام در برابر دشمنان را به دانش‌آموزان بیاموزند.

محمودی در پایان با تاکید بر تاثیرگذاری حضور پرشور فرهنگیان و دانش‌ آموزان در راهپیمایی روز جهانی قدس، افزود: دانش‌ آموزان که از آنها به عنوان آینده‌ سازان کشور یاد می‌ کنیم حضورشان در صحنه‌ هایی همچون راهپیمایی روز جهانی قدس ضروری است.