خبرتبریز:مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آشوبگران در اغتشاشات اخیر ۲۵ میلیارد تومان به اموال عمومی تبریز خسارت وارد کردند.

۲۵ میلیارد تومان خسارت آشوبهای اخیر در تبریز
خبرتبریز:مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آشوبگران در اغتشاشات اخیر ۲۵ میلیارد تومان به اموال عمومی تبریز خسارت وارد کردند.
آقای جعفر رزمی با اشاره به اینکه در این ناآرامی‌ها ۲۲ مکان عمومی از جمله چهار شعبه بانک خسارت دید گفت: این اعتبار باید برای خدمت رسانی به مردم صرف می‌شد، اما اکنون برای تعمیر و بازسازی مکان‌های خسارت دیده باید هزینه شود.

او افزود: دشمنان ملت بیش از چندین دهه کشور را مورد تاخت و تار قرار داده و به دنبال بهانه‌ای برای ضربه زدن به انسجام ملی هستند، اما در این حادثه، شاهد شلاق رسانه‌ای شدید علیه کشور بودیم، شبکه‌های معاند با تمام قوا وارد صحنه شدند و امپراطوری رسانه غرب پشت ماجرا بود که می‌خواستند اعتراضات را تشدید کنند.

او با اشاره به اینکه در استان ما ۲ روز شاهد ناآرامی بودیم ادامه داد: در این ناآرامی‌ها یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی، هفت دستگاه خودرو دولتی و یک دستگاه خودرو شخصی توسط اغتشاشگران سوزانده شد.

او با اشاره به خسارت‌های غیرمادی این حوادث خاطرنشان کرد: آشوبگران با حمله به عوامل انتظامی و امنیتی، موجب مجروح شدن ۵۸ نفر از آنان شدند و یک نفر از بسیجیان را به شهادت رساندند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی اظهار کرد: رسانه‌های غربی به دنبال دو قطبی سازی فضای جامعه هستند تا اتحاد کشور ما را زیر سوال ببرند. و دشمنان می‌خواهند فضا را تقابلی و ناامن کنند تا به اهداف خود برسند اما مردم بصیر ایران تحت هدایت رهبر معظم انقلاب مثل همیشه از این توطئه هم سربلند بیرون آمدند.